Philips 85” QD Mini LED TV, 85MLED800/56 - Black
PHILIPS
SKU: 555828
pdp_product_outofstock_label
599.900 KD479.900 KD20%
XPay
Split into 4 monthly payments of 120 KD per month Learn more
TV Display Size: 85 inch
Available Offers
  • Display Technology: QD MINI LED
  • Screen Resolution: 4K
  • Refresh Rate: 144Hz