Philips 65” QD Mini LED TV, 65MLED800/56 - Black
PHILIPS
SKU: 555826
pdp_product_inStock_label
349.900 KD274.900 KD21%
XPay
Split into 4 monthly payments of 69 KD per month Learn more
TV Display Size: 65 inch
  • Display Technology: QD MINI LED
  • Screen Resolution: 4K
  • Refresh Rate: 144Hz