EQ 4-in-1 Fast Wireless Charging Dock, GDMFDK12-4
EQ
SKU: 539120
pdp_product_outofstock_label
4.300 KD1.000 KD77%
Loading...
  • Charge 4 devices at once
  • Support PD 45W input
  • Support MagSafe charger-15w
  • Support iwatch charger -5w
  • Support USB charger 12W;5V/2.5A